Taupīt naudu ir grūts darbs – Izvairīšanās no tiešsaistes bezmaksas aizdevumiem

Tas ir labi zināms fakts, ka, ja jums ir izveidojuši krājkontu, jums nav nepieciešams, lai atpakaļ uz izmantojot tiešsaistes avansu aizdevumu, kad pārāk daudz izmaksas nāk pie jums uzreiz. Taupot naudu ir grūts darbs, bet One Finance https://www.onefinance.lv var būtiski atvieglot tas. Tas aizņem fokusu, centību un nedaudz glābjošās žēlastības. Jūsu sākotnējais plāns rieciens naudas atceļams varētu galu galā maksāt santehniķis vai mehāniķis. Tomēr ja jumsir problēmas ar budžeta planošanu, jūs vienmēr varāt paņemt aizdevumi interneta.

Business & Finance

Negaidītas izmaksas, kas nāk ar ikdienas dzīvi, var būt mazliet par uzkrājumu draineru. Lieliska motivētājs jāmēģina ir tas, ka katru reizi, kad jūs plānojat tika izjaukti ar papildu rēķinu; jūs varat pateikties sevi, ka jums bija nauda, nevis ņemot izmantot trešās personas naudu, piemēram, tiešsaistes payday aizdevumu vai aizpildot kredītkartes.

Man bija neaktīvi krājkontu daudzus gadus. Neaktīvs jēga tur bija reizes, kad man bija iespēja nodot naudu savā kontā, bet pēc tam tikai noskatījos lēno noplūdi naudas plūsmas ārā manu norēķinu kontu, katru reizi man vajadzēja vairāk naudas, lai segtu izdevumus. Tik daudz par svētību, kā tas bija, lai šo spilvenu, es nekad nebiju veltīts sevi par degvielas uzpildes kontu, līdz ieradās nodokļu laiku vai es saņēmu dzimšanas dienas dāvanu. Es domāju, es varu dot sev kredītu vismaz ietaupot šo summu.

Es atvēru jaunu norēķinu kontu, un konstatēja, ka bezmaksas iespējas nāca par cenu. Tur nebija pietiekami daudz naudas, lai saglabātu 3000 euro visu laiku turēt maksu prom. Es izvēlējās automātisko tiešo noguldījumu un ikmēneša nodošanu 25 euro manā ietaupījumu. Man izvēlēties datumu pārcelšanas. Es domāju, tas bija tik vienkāršs uzdevums, man nav jāuztraucas par to, jo apskatot dokumentu kārtošanu un salīdzinot atstājot no 3000 euro vai nodot 25 euro līdz ietaupījumu likās polārajos pretstati. Tas nebija, līdz ceturtā mēneša, kad es sapratu, ka automātiska atsaukšana 25 euro manā krājkontā bija būs grūtāk, nekā es domāju. Tas bija mēneša beigām un mans auto maksājums bija jāveic tajā pašā dienā 25 euro bija gatavojas dodies uz manu ietaupījumu. Mana alga nāk, bet ne pietiekami ātri. Es sāku domāt, uzsvērt, ka mans konts bija būs kredīts, bet tad ātri atcerējos, ka man bija jau naudu pārskaita uz manu ietaupījumu. Man bija iespēja ātri pārskaitīt naudas līdzekļus no saviem ietaupījumiem, lai pārbaudītu ar tiešsaistes banku pakalpojumus. Es tikko saglabāti sevi no ņemot pieteikties tiešsaistes ātru aizdevumu vai, ņemot avansu no manas kredītkartes. Abi no šiem variantiem strādāt pēdējā tranšeja pūles par naudu, bet ir maksas iesaistīti. Man bija sajūta patiešām labi, ka man nav jāmaksā par manu 25 euro nodošanu un joprojām tur manu norēķinu kontu labā stāvoklī.

Es ātri saņēmu motivēti, lai mēģinātu glābt vairāk, ja mans nākamais avārijas gatavojas būt par vairāk nekā es paņemu prom dažas papildu euro katru nedēļu, un varēja palielināt savu ikmēneša ietaupījumus no 25 euro es skaidri apzinās iespējamo kad es izlaist pa līniju uz kafiju. Es ņemtu naudu un nodot to atsevišķā kabatā manā makā. Man nekad, iespējams, vajadzēs krist atpakaļ uz zemu izmaksu avansu aizdevumu, lai ātri naudu, un tas jūtas lieliski būt finansiāli neatkarīgai no trešo personu naudas risinājumiem.